7 x 24 bize ulaşabilirsiniz: 0312 435 65 05 (pbx)

HİZMETLERİMİZ

Reklamcılık Hizmetlerimiz

SERİ İLAN NEDİR?

Tüm yazılı ve görsel basında gazetelere kelimelerle verilen ilanlardır.

 

SERİ İLAN NASIL VERİLİR?

Vermek istediğiniz ilan için önce bir metin olmalıdır.Metin az öz ve anlaşılabilir yazılmalıdır..

İlan için gazetelerde sütun başlıkları vardır.Bu yüzden satılık kiralık yada aranıyor gibi kelimeler sadece size maliyet getirir

 

İLAN KAÇ GÜN YAYINLANMALI?

Tüm gazetelerin farklı kampanyaları vardır.Öncelikle enaz 6 kelime ve 2 gün zorunlu olmak koşulu ile tüm gazeteler artı ücretsiz yayın hakkı vermektedir.Örneğin  Hürriyet 2+2  Posta 2+3  Sabah 2+5 gibi.

 

SERİ İLAN SAYFASINDA DİKKAT NASIL ÇEKİLİR?

Vereceğiniz ilanın dikkat çekmesini istiyorsanız kelimeleri daha büyük renkli çerçeveli verebilirsiniz.Ancak buda size farklı maliyet getirir.

Ama zamandan kazanır amacınıza daha hızlı ulaşırsınız.

 

SERİ İLAN NERDE ÇIKAR?

Seri ilan siz nerde isterseniz orda çıkar. Sadece bulunduğunuz şehirde bölgede Türkiye genelinde veya Avrupada bu tamamen sizin tercihinize bağlı olup her baskı çeşidi de farklı fiyatlarla hesaplanmaktadır.

 

TİCARİ (ÇERÇEVELİ) İLAN NEDİR?

Bulunduğunuz yerde farklı bölgelerde Türkiye genelinde yada Avrupa baskılarında gazetelere sizin istediğiniz büyüklükte  özel çerçeve içinde tarafımızdan tasarımları hazırlanan ve beğeninize  sunulan ÖZEL ilanlardır.Duyurular Satış İhale Genel Kurul Turizm Eğlence İK(Eleman) Bayilik gibi ve daha fazlası bu kapsamdadır.

 

VEFAT İLANI NEDİR?

Aileler başda olmak üzere şahıslardan firma ve kurumlara kadar ölüm olayının duyurulması için verilen ilanlardır.

 

VEFAT İLANI NASIL VERİLİR?

İlanı verecek olan kişiler tarafından metin hazırlanır.Ya sitemizde bulunan ilan örnekleri üzerinden yazılabilir. Yada bize ulaşın butonuna bırakacağınız iletişim numarasıyla biz sizi arar isteğinize göre sizi doğru ve bilinçli yönlendirebiliriz.Vefat ilanıda siz nerde nerelerde çıkartmak isterseniz orda veya oralarda yayınlanır.

 

TEŞEKKÜR İLANI NEDİR?

Aileler ve Firmalar ölüm ilanı sonrası cenazeye iştirak edenlere

Ameliyat yada sağlık sorunları sonrası Hastane Doktorlara vs kişilere

Ticari faaliyetin açılışını yapan kişi kurum ve resmi makam yetkililerine

Geçirdiği felaketi tazmin eden Sigorta Şirketine

Olağanüstü katkı sağlayan kişi kurum ve firmalara verilen İLANLARDIR

 

ANMA İLANI NEDİR?

Genellikle Aileler ve kurumlar tarafından vefat eden kişinin senesinde yada senelerinde vefat ettiği günü unutulmaması için eğer mevlit -i Şerif yada herhangi bir etkinlikle aılacağının duyurusu için verilen ilandır. 

 

İNSERT (broşür dağıtımı) NEDİR?

Gazetelerin içinde belli ölçülerde reklam bilgilendirme tanıtım ve ticari faaliyetlerle ilgili her gazeteyle birlikte dağıtılan broşürlerdir. Bu broşür ve tanıtım malzemelerinin tasarımı baskısı  ve gazeteler aracılığı ile dağırımını yaptığımız gibi hazır broşürlerinizide gazeteler aracılığı ile dağıtabiliriz.Dağıtımlar tıpkı ilandaki gibi siz nerde nerelerde isterseniz oralarda dağıtılır.Örneğin tüm Ankara benim alanım değil şu bölgeler terchimdir buralara dağıtılsın deme şansınız vardır .Yada tüm Ankara hatta Türkiye geneli de Insert dağıtımı verebilirsiniz.

 

İNSAN KAYNAKLARI İLANI NEDİR?

Gazeteler şirketiniz için ihtiyaç duyduğunuz personel alımında kullabileceğiniz temel araçlardandır. Personel alımı için istediğiniz gazeteyi seçip ilan verebilirsiniz. İş hayatında kaçınılmaz olarak her firmanın belirli zamanlarda sirkülasyona girmeleri veya zaman zaman yeni personel alımına ihtiyaç duymaları iş hayatının bir parçasıdır. Sizde iş yerinize yeni personel ihtiyacı duyduğunuzda İnsan Kaynakları İlanlarını kullanabilirsiniz.

 

Hemen İlan Verin!

(*) Gazete seçiniz,

Gültekinoğlu Reklam San.Tic.Ltd.Şti
Bayındır-1 Sokak No:15/9
Kızılay / Çankaya
Telefon
0312 435 65 05 (pbx)
Faks 0312 432 04 03