7 x 24 bize ulaşabilirsiniz: 0312 435 65 05 (pbx)

Gültekinoğlu Reklam Hakkında

Gültekinoğlu Reklam  1982 yılında Ankara Ulus’ta kurulmuştur. İlk kelime ilanını Ulus’ta bulunan BARIŞ gazetesinin ofisine vermek suretiyle reklam dünyasına adımını atmıştır. Bu tarih itibari ile reklam sektöreünde profesyonel iş hayatına başlamıştır.

Firmamızın amacı reklam verenleri doğru zamanda, doğru mecralarda ve doğru reklam teklifleriyle amaçlarına ulaştırmaktır. Ar-Ge birimimizin faaliyetleriyle sürekli gelişen dünyaya ayak uydurmakta ısrarcı çalışmalarını sürdürmektedir.

Reklamın amacını iyi bilen, ne atlatılmak istendiğini nasıl anlatılacağını ve nasıl sonuç alınacağını binlerce kez tecrübe etmiş deneyimli kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamız sadece gazete reklamları ile değil matbaa işlerinden açık hava reklamcılığına, tabeladan kaşeye her çeşit reklam enstrümanlarını kullanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ayrıca reklam verenlere satış & pazarlama ve kampanya konularında ücretsiz bilgilendirme yaparak bu tür firmalarda farkındalık oluşturmayı görev bilmekteyiz. 7/24 hizmet veren firmamızı istediğiniz zaman hiç çekinmeden arayabilirsiniz.

Vizyonumuz dijital reklamcılıkta Avrupa ve Amerika’daki reklam sektörünü yakından takip ederek  bu çalışmaları yakalamak ve kendi deneyimli kadromuzla harmanlayarak kalitemizi sürekli artırmaktır.

Gültekinoğlu Reklam San.Tic.Ltd.Şti
Bayındır-1 Sokak No:15/9
Kızılay / Çankaya
Telefon
0312 435 65 05 (pbx)
Faks 0312 432 04 03